додому політика У Києві відбулась виїзна сесія Тернопільської обласної ради

У Києві відбулась виїзна сесія Тернопільської обласної ради

402

Відкрита позачергова виїзна 47 сесія Тернопільської обласної ради відбулась сьогодні у Києві на майдані Незалежності. 67 депутатів одноголосно підтримали проект рішення “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні”. У столиці працює наш кореспондент Максим Мукомела. У нього – подробиці.

На головній сцені Київського майдану Незалежності провела сесію тернопільська обласна рада. У порядку денному було одне питання. 67 депутатів одноголосно підтримали проект рішення “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні”.

Василь Хомінець, голова тернопільської обласної ради: "Депутати мають бути тут, де б'ється серце українськї революції, де вирішуються ваша і наша доля, тут, де ми виборюєм свою свободу, тут, де ми кажемо ні диктатурі, тут, де твориться новітня українська історія".

Сергій Тарашнвський, заступник голови тернопільсокї обласної ради: "Ми всі як єдина команда приїхали сюди виразити свою волю і показати свою єдність – схід і захід разом".

Володимир Болєщук, депутат тернопільської обласної ради: "Люди вийшли сьогодні на майдани, щоб сказати цій владі ні – досить нас водити манівцями. Вони сказали цій владі ні – досить бити і знущатися над нашими дітьми. Сьогодні весь майдан чекає від нас твердої позиції, чекає від нас, що ми тут будемо стояти до переможного".

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя: "Тут сьогодні в серці України ми зібрались для того, щоб припинити знущання над нашим народом, почати нову сторінку історії української нації та українського народу – взяти нарешті владу в свої українські руки. І зробити все, щоб Україна ввійшла в сім'ю вільних народів Європи, для того, щоб бути заможною, багатою країною".

Олексій Кайда, депутат Верховної Ради України: "Штабом нашого руху опору прийнято рішення. Зараз виготовляються наліпки кожному депутату на плечі чіпляється наліпка "Я – депутат" , щоб ви їх бачили, щоб ви могли до них підійти.  Щоб вони були разом з вами".