![434138277_1835145450324778_3676145824903167759_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/434138277_1835145450324778_3676145824903167759_n-640x361.jpg)
У виставковій залі Кременецького краєзнавчого музею стартував новий проект гурту лялькарок “ЛеЛя” під назвою “Лялькоміфи”.
У ляльках оживають образи чарівних істот українських міфів.
На виставці представлені роботи 6 майстринь – Олени Локатир, Марії Швед, Любові Захарків, Людмили Блищак, Лідії Лапки та нової учасниці гурту Лариси Рац.
Кожна із майстринь презентувала виготовлену нею ляльку: Олена Локатир – “Богиня Леля”, Любов Захарків – “Мавка Яблуниця”, Людмила Блищак – “Лада” , Лариса Рац – “Мокош”, Швед Марія – “Дрімка” , Лідія Лапка – “Берегиня”.