додому Новини У Кременці відкрили станцію швидкої медичної допомоги

У Кременці відкрили станцію швидкої медичної допомоги

524
Нову станцію швидкої медичної допомоги відкрили у Кременці. Наразі тут працюватиме 57 осіб, які цілодобово зможуть рятувати життя. Станція забезпечена сучасним обладнанням і технікою, а бригади укомплектовані необхідними медикаментами. Швидкі оснащені GPS-трекерами для визначення місцяперебування та передачі даних в режимі реального часу. Більше про це далі.
На Тернопільщині відкрили ще одну станцію екстреної медичної допомоги. Знаходиться вона у Кременці. Мережа на території станції налічує 5 підстанцій та 3 пункти постійного базування бригади медиків, а це 176 лікарів, фельдшерів та водіїв. В Кременці ж наразі працюватиме 57 фахівців.

Медики кажуть, колишнє приміщення вже не було придатним для надання якісних послуг через застарілий ремонт, грибок та плісняву на стінах. Тож потреба у новій станцій була давно.

Олена Лисаковська, завідувачка Кременецької станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, каже: “Цю станцію відсотків на 70 ремонт ми робили своїми силами. Наші бригади їздили на виклик. Планшет збоку, приїжджали з виклику. В нас не було іншого виходу. Зараз військовий час, немає коштів і ми це все робили своїми силами”.

Ремонт тривав півтора року. Тепер тут зможуть надати першу допомогу всім, хто цього потребуватиме. Крім того, станція та її підрозділи мають 17 автомобілів, оснащених GPS-трекерами для визначення місцезнаходження та передачі даних у режимі реального часу. Всі бригади укомплектовані необхідними медикаментами й обладнанням.