додому Новини У Кременці відбувся черговий етап спортивних змагань “Пліч-о-пліч”

У Кременці відбувся черговий етап спортивних змагань “Пліч-о-пліч”

454

У Кременці відбувся черговий етап спортивних змагань “Пліч-о-пліч”. У запеклій боротьбі зустрілися місцеві баскетболісти. В одну зі шкіл до юних спортсменів завітав капітан національної збірної із санних видів спорту Андрій Мандзій. Перед грою майстер спорту поділився з учасниками власним досвідом участі у змаганнях та дав професійні настанови. Деталі дивіться далі.

Умотивовані та з позитивним настроєм спортсмени з Кременеччини зіграли чергову гру у спортивних змаганннях “Пліч-о-пліч”. У баскетболі за першість змагалися учні місцевих шкіл. До учасників проєкту завітав санкар, майстер спорту міжнародного класу та капітан національної збірної Андрій Мандзій.

“Сьогодні я приїхав в одну з Кременецьких шкіл. Це одна з моїх домашніх шкіл, тому, що я сам з Кременця.  Хочу дати дітям настанову, побажати їм успіху у змаганнях і, звичайно, перемоги. В їх очах бачу вогник, вогник перемоги, і я думаю, що для них це взагалі супер”, – розповів Андрій Мандзій, майстер спорту зі санних видів спорту та капітан національної збірної.

У запеклій грі перемогу вибороли учні Кременецької загальноосвітньої школи №4. Баскетболісти розповідають: такі успіхи даються нелегко, а лише завдяки постійним тренуванням.

“Ми граємо кожен день, крім неділі і суботи. У нас в команді 10 чоловік і всі файні тигри, дуже красиві. Гра була насичена, дуже насичена. Суперник був сильний, але ми перемогли”, – поділився з нами Валерій Олійник, баскетболіст з Кременецької ЗОШ №4.

Спортсмени Кременецької загальноосвітньої школи №4 вибороли першість серед інших команд та перейшли у третій етап. Тепер вони представлятимуть Кременецьку територіальну громаду на районних змаганнях.

“Мотивація до перемоги: показати іншим, як це круто, як це допомагає в житті, це  натхнення для себе. А ще сьогодні до нас приїхав Андрій Мандзій і він нам дав таку настанову та мотивацію, що ще більше нас заохотило грати і показувати хороший результат”, – розповів про враження Ілля Андрущук, баскетболіст з Кременецької ЗОШ №4.

Проєкт “Пліч-о-пліч” спрямований на залучення школярів до занять спортом та ведення здорового способу життя. Організатори наголошують: під час війни такі заходи важливі для підтримки не лише спортивного запалу, а й духу перемоги.