![630_360_1570348321-694](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/630_360_1570348321-694.jpg)
Зима вирішила ще нагадати про себе. У Карпатах випав сніг, мороз сягає 6 градусів. Про це у Фейсбуці повідомляє Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост.
«Станом на 9-ту ранку на горі Піп Іван температура повітря -6°С», – йдеться у повідомленні пошуково-рятувального посту.
Піп Іван – одна з найвищих вершин Українських Карпат, з висотою 2028,5 м. Якою буде погода найближчої доби на Тернопільщині, дивіться у програмі Тернопільська погода по завершенні випуску новин.