додому Новини У “Карітас Тернопіль” внутрішньо-переміщені люди проходили курси вивчення української мови

У “Карітас Тернопіль” внутрішньо-переміщені люди проходили курси вивчення української мови

1074

Вдосконалити свою солов’їну. У благодійному фонді “Карітас Тернопіль” завершилися безкоштовні курси української мови для внутрішньо- переміщених осіб. Харків’янка Олена – одна з учасниць занять. За її словами, така ініціатива надихає та дає можливість навчатися та розвиватися далі.

“Дізналася особливості нового правопису, дуже у мене були великі складнощі з наголосами. Тому що в нас свої особливості Слобожанські, тут теж є свої особливості вимови, які дещо зіпсували мою літературну мову. І тому ці курси дуже були мені в нагоді,” – розповідає Олена. 

На курсі української мови вивчали граматику, покращували дикцію за допомогою скоромовок, слухали українські пісні тощо. Загалом до навчання долучилися близько двадцяти людей з різних українських міст.

“Пам’ятайте, що мова є однією з найважливіших цеглинок у фундаменті будь-якої держави. Тому не зупиняйтеся на досягнутому. Вдосконалюйте свою українську. Адже більш вдалого часу не буде,” – зазначає Марія Чех, волонтерка, викладачка на курсі вивчення української мови.