додому суспільство У Качанівці Підволочиського району на базі господарства “Агро-Рось” відбувся День поля

У Качанівці Підволочиського району на базі господарства “Агро-Рось” відбувся День поля

547

У Качанівці Підволочиського району на базі господарства "Агро-Рось"  відбувся День поля. Кращі аграрії Тернопільщини, а також із сусідніх Івано-Франківської і Хмельницької областей говорили про майбутній урожай, його конкурентоздатність на внутрішньому і світовому ринках, науково-технічний прогрес і покращення життя на селі.

У Качанівці Підволочиського району життя вирує. У дитячий садочок щодня поспішають 25 дошкільнят. За гроші сільського бюджету та місцевих підприємців перекрили дах приміщення. Цьогоріч планують спорудити новий ігровий майданчик. У сільській школі навчаються 126 учнів. Тут – сучасні металопластикові вікна, холодна і гаряча вода, подвір'я встелене новою бруківкою, ремонтують дорогу. В амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка обслуговує окрім Качанівки ще села Іванівка та Чернилівка, діє новий електрокардіограф, працює сучасний стоматологічний кабінет. Для молодих спеціалістів господарства доводять до ладу багатоквартирний будинок.

Олександр Козловський, сільський голова с. Качанівка Підволочиського р-ну: "За 10 років не змінилося село, змінилися люди, подобрішали напевно, хочеться жити, працює будинок культури, люди ще так повертаються, як менше втікають, купують тут хати. Тепер уже проблема купити у нас хату. Повертаються з Тернополя і Києва, колись їхали, тепер повертаються".

Голова облдержадміністрації, який теж побував у Качанівці, пообіцяв, що медична галузь на селі не занепадатиме, а навпаки дістане нового розвитку.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської облдержадміністрацї: "Ми в області не закриваємо жодного медичного закладу. Ми наводимо порядок і до кінця року маємо привести всі заклади охорони здоров'я, що стосуються первинної ланки. Там, де вони занедбані, збудуємо нові".

Після ознайомлення з інфраструктурою села учасники заходу оглянули поля, обговорили проблеми та перспективи цьогорічного врожаю. Подробиці зустрічі у програмі "Сільський календар" на каналі TV-4 у неділю, 16 червня о 14-ій годині.