![Screenshot_1493](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot_1493-640x354.png)
Безготівковий проїзд – у всьому громадському транспорті. З 1 жовтня розрахуватись у автобусах, тролейбусах чи маршрутках Тернополя можна буде лише персоніфікованою чи неперсоніфікованою “Файною картою”, або ж карткою банківською. Квиток для проїзду можна буде купити і у терміналі на зупинці транспорту. Розрахуватись готівкою у пасажирів змоги більше не буде.
Вартість проїзду із 1 жовтня зросте. А ще у громадському транспорті вводять нову послугу – єдиний квиток, який дає можливість здійснювати пересадки, оплачуючи за проїзд лише один раз.