додому Новини У гідрометцентрі не поспішають говорити про прихід справжньої зими

У гідрометцентрі не поспішають говорити про прихід справжньої зими

555

Уже цього тижня зима повноцінно вступає у свої права, принаймні, за календарем.  Проте у гідрометцентрі не  беруться говорити про прихід справжньої зими. 

Уже через кілька днів за календарем настає перший місяць зими. Тим часом надворі потрохи вже проявляються властивості цієї пори. У Тернопільському гідрометцентрі розповідають, що у найближчі дні невеликі опади будуть спостерігатися і надалі.

– На завтра ми чекаємо вплив теплих атмосферних фронтів від циклону, який розташований з центром в районі Румунії. Погода буде хмарною, пройдуть невеликі опади, будуть вони переважно у вигляді мокрого снігу та дощу. На дорогах – ожеледиця. Південно-східний вітер, слабкий. Температура повітря становитиме від 4 градусів морозу до 1 тепла, – розповідає завідувач сектору метеорологічних прогнозів Тернопільського гідрометеоцентру Оксана Озимків.

Такою ж погода буде до кінця тижня. На вихідні передбачається невеликий мокрий сніг. Температура повітря коливатиметься від 3 градусів морозу до 3 тепла. У гідрометцентрі про прихід справжньої зими ще не поспішають говорити.

– Десь в найближчих десять днів ми як таких морозів не бачимо. Нічні температури повітря десь будуть в межах невеличкого такого мінуса. Це може бути мінус 1-3 градуси, а денні покажуть 2-3 тепла. Мокрий сніг, який буде падати на земну поверхню. Якщо вона буде відповідно прогрітою – він буде топитися. Якщо ж у землі будуть мінусові значення температури повітря, він буде зберігатися. Проте якогось снігового покриву ми ще не очікуємо, – каже Оксана Озимків.