додому Головні У додатку “е-Тернопіль” тепер можна поповнювати карти та переглядати історію поїздок

У додатку “е-Тернопіль” тепер можна поповнювати карти та переглядати історію поїздок

454

Поповнювати проїзні картки тепер тернополяни зможуть у додатку “е-Тернопіль”. У застосунку з’явилося нове оновлення. У міськраді кажуть: ці можливості дозволять споживачам зручніше користуватися громадським транспортом та навіть контролювати витрати на проїзд.

“Відтепер в мобільному додатку “е-Тернопіль” можна одночасно мати п’ять карт: свою, членів сім’ї, дітей. батьків. Окрім того, є можливість через мобільний додаток мати історію поїздок, робити автоматичне оновлення карток, бачити баланс на картках”, повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Завдяки новій функції перегляду історії “файної карти” батьки зможуть спостерігати за поїздками дитини в громадському транспорті та перевіряти, чи поїла вона в школі.

“Якщо це пільгова картка, то харчування буде відображатися як 0 гривень. Але можна буде побачити, що дитина поїла у школі. А якщо це звичайна учнівська картка, батьки можуть поповнити її на будь-яку суму, і дитина зможе розрахуватися цією карткою в закладі за комплексний обід”, – розповіла Мар’яна Зварич, речниця Тернопільської міської ради.

Функціонал вже доступний в додатку “е-Тернопіль”. У міській раді кажуть: наступний крок – облаштувати мобільний портал для мешканців міста, аби послуги, які надаються через ЦНАП, були доступними у застосунку онлайн.