![1-49](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-49-640x423.jpg)
На Тернопільщині у Дністровському каньйоні незаконно зрубали понад 100 дерев. Акт вандалізму зробили у Мельнице-Подільській громаді. У тому ж заповідному лісі облаштували сміттєзвалище.
Такими діями зловмисники заподіяли шкоду природно-заповідному об’єкту на суму 861 225 грн.
Про кричуще порушення природоохоронного законодавства повідомив небайдужий громадянин через вебресурс “ЕкоЗагроза”. Про це розповіли у Державній екологічній інспекції у Тернопільській області.