![Зимовий_Дністер](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/zymovyj_dnister-640x360.jpg)
Синоптики попередили про підняття рівня води у Дністрі. Негативних наслідків вони не прогнозують.
На Тернопільщині ймовірне підняття рівня води у Дністрі. Про це повідомили на сторінці обласного Гідрометеоцентру.
«У зв’язку з добіганням хвилі тало-дощового паводка у Дністрі на ділянці Галич — Нижнів — Заліщики очікуємо продовження підвищення рівнів води на 0,5 – 1 метр над поточними відмітками, без негативних наслідків», — йдеться у повідомленні синоптиків.