додому Головні У День Валентина, 14 лютого РАЦС працюватиме до 24:00

У День Валентина, 14 лютого РАЦС працюватиме до 24:00

1684

Закохані зможуть одружитися у День Валентина, 14 лютого, яке цьогоріч припало на середу. Цього дня відділи реєстрації актів цивільного стану працюватимуть з 8:00 до 24:00 години. Ініціювало акцію “Кохання поза часом” Міністерство юстиції України. У нас її проведуть у відділах РАЦС Тернополя, Зборова, Шумська та Монастириська.

Наближається день Святого Валентина – найромантичніше свято усіх закоханих. Зробити його ще яскравішим та незабутнішим можна, подавши заяву про державну реєстрацію шлюбу,  одружитися, або провести ювілейну церемонію одруження, кажуть у Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області.

-Відділи працюватимуть з 8 ранку по 24 годину. Закохані пари, які бажають подати заяву про одруження або провести урочисті заручини, усіх запрошуємо у ці відділи для відповідної процедури. УКрім того, ті які вже подали заяви, буде проведена державна реєстрація шлюбу також в тематиці Дня закоханих, – розповідає  начальник управління державної реєстрації  ГТУЮ у Тернопільській області ОЛЬГА ДЯЧЕНКО.

“Кохання поза часом” проведуть у Тернополі, Зборові, Шумську та Монастириськах. Спеціалісти  назвали акцію символічно, її девіз: “Кохайтесь поза часом, а про документи подбає Мін’юст”.