![vlcsnap-2022-11-09-17h59m44s047](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/vlcsnap-2022-11-09-17h59m44s047-640x360.png)
“Їх ламали, а вони билися за право вижити й зберегти в собі свій дім. От, як і ми тепер…”У день української мови та писемності українці написали диктант Національної єдності. Цього року обрали текст української письменниці та режисерки Ірини Цілик, а начитувала його народна артистка України Ада Роговцева. Як писали диктант тернопільські військові, волонтери та громадські діячі, розповість Яна Шайнюк.