додому Новини У День Соборності пом’янули і тих, хто загинув під час Революції Гідності

У День Соборності пом’янули і тих, хто загинув під час Революції Гідності

653

vlcsnap-2015-01-22-16h31m27s106У День Соборності України в Тернополі вшанували пам’ять тих, хто боровся за її єдність і незалежність. На Микулинецькому кладовищі представники міської влади та тернополяни спільно молились за загиблих та поклали квіти до меморіалу Українських Січових Стрільців.

Соборність України присутні називають подією величною. Бо тоді українці показали свою здатність об’єднатись і створити суверенну державу. На Микулинецькому кладовищі у Тернополі вшанували пам’ять тих, для кого єдина і незалежна країна були мрією, за яку віддали життя. Спочатку загиблих пом’янули хвилиною мовчання та панахидою, а далі присутні клали квіти до меморіалу Січових стрільців.

– Як тоді так і зараз відбуваються дуже великі тектонічні зміни в політиці і геополітиці. Як тоді так і зараз полем бою є Україна. Але сьогодні це вже не просто боротьба за свою незалежність, сьогодні це по суті боротьба між добром і злом, війна між силами темряви і світла, війна за демократію, це війна за виживання у всьому світі. Сьогодні також варто згадати про те, що рік тому в Києві, коли відбувалося народне повстання, йшла революція Гідності. Прерші жертви: Нігоян, Вербицький, Жизневський. Це ті, хто загинули першими. І сьогодні також день їхньої світлої пам’яті, – сказав міський голова Тернополя Сергій Надал.