додому суспільство У День Соборності молодь виклала своїми тілами державну символіку

У День Соборності молодь виклала своїми тілами державну символіку

511

До святкування у нашому місті Дня Соборності долучились цьогоріч і молодіжні організації Тернопільщини. На набережній Тернопільського ставу вони виклали своїми  тілами тризуб та карту України. Організувала флеш-акцію молодіжна організація "Файне місто", долучилась до неї і молодь з інших громадських організацій міста.

Сьогодні о 15 годині представники молодіжних громадських організацій міста зібрались на набережній Тернопільського ставу, аби своїми тілами викласти державний символ – тризуб та карту України. Попередньо тризуб і карту намалювали на снігу. Потім молоді люди, взявшись за руки, сформували чітку картину, спочатку – тризуба, потім – карти. Ідея флеш-мобу виникла спонтанно, розповідають організатори, молодь її активно підтримала.

– Виникла буквально за декілька хвилин думка, чому б ми своїми тілами не створили якісь державні символи України. Якраз подумали, можливо це буде карта, можливо це буде герб і так далі. Зійшлися на карті і гербі. Насамперед була задумка, щоб на карті України всередині був герб, але ми просто прорахували за кількістю людей. На карту України приблизно десь потрібно 70, а на герб 50 людей, – розповів голова молодіжної організації "Файне місто" Рустам Ергешов.

Усі учасники флеш-мобу отримали листівки, в яких описана історія святкування Дня Соборності в Україні. Флеш-моб цього року провели вперше. Організатори сподіваються, що і у наступні роки молодь осторонь цього свята не залишиться.