додому Головні У День пам’яті кіборгів у Тернополі презентували виставку картин “Донецький аеропорт”

У День пам’яті кіборгів у Тернополі презентували виставку картин “Донецький аеропорт”

480
У День пам’яті кіборгів у Тернополі презентували виставку картин “Донецький аеропорт” загиблого військового з Тернопільщини Олега Дробоцького. Хлопець захищав країну з 2014 року і до останнього дня життя – 6 березня 2023-го року. Паралельно малював. За словами рідних його картини щороку ставали розмитіші, кольори набували кривавих відтінків. Олег був проти романтизації війни. Бо – це смерть і нещастя, щоразу повторював художник. На виставці побувала наша знімальна група.

Олег Дробоцький з позивним “Художник” віддав своє життя за Україну 6 березня 2023 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу на Донеччині. Під час служби хлопець паралельно – малював. За словами рідних Олега, його картини щороку ставали розмитіші, а кольори набували кривавих відтінків.
“Художник” часто говорив, що коли йде війна – мистецтво зачекає. Однак у вільну хвилину на фронті – брав у руки пензля і викладав свої емоції та біль, які відчував.
Юлія Нагорна, дівчина загиблого військового Олега Дробоцького, каже: “Коли до нього приходить натхнення, він просто бере мольберт, бере полотно, фарби і йде шукає хату, щоб малювати. Картини і самі фарби пересилав йому брат і коли була змога він відправляв назад вже готові”.

Так і створив боєць свою першу виставку “Донецький аеропорт”, з якою ще встиг поїздити містами України особисто.

Нині ж, до Дня вшанування захисників Донецького аеропорту, виставку картин Олега Дробоцького у Тернополі презентували волонтери. Переглянути роботи військового на позивний “Художник” можна в Українському домі “Перемога” до 5 лютого.