Головна суспільство У день голосування у Тернополі не обійшлось без хуліганства

У день голосування у Тернополі не обійшлось без хуліганства

324

Патріотичний Захід України – не гарячий Схід, проте безпека виборців – понад усе. Її у день голосування забезпечували більше 2 тисяч правоохоронців. Порушень, кажуть, фіксували небагато. Не обійшлося без хуліганства.

Напередодні ввечері правоохоронці повідомляли про 7 правопорушень. До цього, кажуть, додалось ще одне – хуліганство.

– Це такі хуліганські дії однієї жінки біля ДВК в Тернополі. Вона була в нетверезому стані і після того була поміщена в відповідний лікувальний заклад, – розказує заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області Руслан Балик.

Ще один інцидент, і знову в обласному центрі. Тернополянин, який був у нетверезому стані, порвав свій бюлетень, мовляв, щоб його голос не дістався нікому.

– Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво по трьох кримінальних провадженнях за частиною 158 ККУ за фактом знищення виборчої документації, про які ми повідомляли вчора. Більше порушень не було, вибори пройшли спокійно, – прес-секретар прокурора Тернопільської області Леся Гурецька.

Рівно о 20 годині всі 1183 виборчі дільниці області зачинили і комісії приступили до підрахунку голосів, звітують міліціонери. І вже за годину почали виїжджати до окружних виборчих комісій. Проте якщо з дотриманням виборчого законодавства впорались, то без хуліганства у Тернополі і вночі не обійшлось.

– В Тернополі поступило близько 3 години ночі, це хуліганські дії по вулиці Живова, в районі магазину "Нізон". Ми будемо зі свого боку також реагувати, бо там продається спиртне цілу ніч.  І воно стає постійно епіцентром подій кримінального характеру, – каже заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області Руслан Балик.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here