Головна Новини У Чорткові в річці Серет потонув неповнолітній хлопець

У Чорткові в річці Серет потонув неповнолітній хлопець

764

vlcsnap-2016-05-30-14h50m09s718У Чорткові в річці Серет потонув неповнолітній хлопець. Це сталось 27 травня, після свята останнього дзвоника, у післяобідню пору.

Нещасний випадок стався 27 червня у Чорткові. Після свята останнього дзвоника компанія молоді пішла до річки Серет. Рятувальники кажуть, компанія хлопців була нетвереза, тож не одразу помітили, що товариш зник.

– Цей юнак, якому було 14 років, вирішив купатися. І, пригнувши в воду, течія його понесла під залізнодорожним мостом і потонув. Хлопці, які там були з ним, вже по їхній розмові, які прийшли на рятувально-водолазну станцію, розказали, що вони його шукали самі. Але течія не давала їм доплисти до ями, яка затаскала цього хлопчика, – розповідає начальник водолазно-рятувальної служби в Тернопільській області Василь Козак.

Водолази Чортківської рятувально-водолазної станції підняли хлопця з дна, проте вже неживого. І вкотре просять не лізти у водойми напідпитку та дотримуватись правил безпеки на воді.

– Вибирайте місця для купання. Вибирайте місця там, де вони відведені для того, безпечні місця, не пускайте своїх дітей без нагляду до водних об’єктів. Нагадую і місцевій владі, аби звернула увагу на відведення місць масового відпочинку населення, – каже Василь Козак.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here