![269791535_1516609922035603_2678524652566073406_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/269791535_1516609922035603_2678524652566073406_n-640x480.jpg)
246 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області за останню добу. Про це повідомляють в ДУ “Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України”.
У Тернопільському районі захворіло 144 людини, Чортківському – 84 та у Кременецькому районі – 18. Крім цього, медики зафіксували 5 летальних випадків. Серед них – 30-річний чоловік з Чортківського району. За добу від коронавірусу одужали 310 людей.