![630_360_1665415321-362](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/630_360_1665415321-362.jpg)
У селі Нові Петликівці Чортківського району виникла пожежа. Вогнем знищено 5 вікон, 4 дверей, речі домашнього вжитку , перекриття і покриття площею 50 м.кв. Пошкоджено 1 вікно, 2 дверей та речі домашнього вжитку, частково стіни будівлі. Внаслідок пожежі травмований чоловік 1961-го року народження. Під час гасіння врятовано господарську будівлю та житловий будинок.
Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 9 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління.
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/347225524_612198053951677_8348887543677052123_n-768x1024.jpg)