![336652732_884281146201011_3769715346329043128_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/336652732_884281146201011_3769715346329043128_n.jpg)
Пільговики Чортківської громади, у яких є «Картка чортків’янина», з січня цього року мають 20 безкоштовних проїздів на місяць у комунальних автобусах.
– Закликаємо тих, хто не має картки – оформити її. Важливо – картку можуть оформити не лише жителі Чорткова, а й сіл нашої громади! Протягом 1 січня – 15 береезня заяви на оформлення «Картки чортків’янина» подали 700 жителів нашої громади. 606 карток вже надруковані. Звертаємо увагу на те, що «Картки чортків’янина» старого зразка дійсні, їх оновлювати немає потреби, – зазначили у міській раді.