додому Новини У чому суть корейської філософії догляду за шкірою?

У чому суть корейської філософії догляду за шкірою?

564

Корейський догляд за шкірою часто хвалять за ефективність і орієнтований на результат підхід. Багато корейських жінок (і чоловіків) пояснюють відмінний стан своєї шкіри виконанням суворих доглядових процедур, які часто складаються з подвійного очищення, відлущування, тонізування та нанесення кількох сироваток.

Але турбота про шкіру в Кореї — це ще й філософія, і особливий підхід. Це означає цілий комплекс факторів: здорове харчування, достатню кількість сну, контроль рівня стресу та використання якісних засобів, таких як косметика бренду Eunyul https://www.watsons.ua/ru/14899/brand/eunyul

Загальна різниця між корейським та західним підходом

Слід зазначити, що відрізняються інгредієнти, формули, упаковка і навіть передбачуване використання. У корейській процедурі краси ви можете наносити, погладжувати, постукувати чи втирати продукт у шкіру для досягнення певного результату. Корейські косметичні продукти, які призначені для того, щоб зробити шкіру максимально чистою та сяючою, є відображенням їхньої переваги більш світлої шкіри.

Використання особливих інгредієнтів

Метою корейського догляду за шкірою є використання лише найкращих інгредієнтів та методів. Муцин равлика, екстракт дріжджів, бджолина отрута, женьшень, ферментовані інгредієнти, азіатська центелла і навіть лотос — це унікальні цінні компоненти, які широко використовуються у формулах корейської косметики.

Багатоетапні процедури

Корейський догляд за шкірою відомий своїм багатокомпонентним процесом. Секрет у тому, щоб почати з чистого обличчя без макіяжу та використовувати продукти, адаптовані до вашого типу шкіри.

  1. Перший крок — очистити обличчя м’яким мийним засобом. Це видалить будь-який бруд, масло та макіяж, які можуть закупорювати пори.
  2. Потім варто використовувати відлущувальний засіб, щоб видалити відмерлі клітини шкіри і зробити її яскравішою і сяючою.
  3. Після цього настав час для тонера, який допоможе збалансувати рівень pH вашої шкіри та підготувати її до наступних кроків.
  4. Тепер найцікавіше: сироватки, есенції та ампули. Ці продукти містять активні інгредієнти, які допоможуть вирішити ваші конкретні проблеми догляду за шкірою. Обов’язково наносьте їх у порядку від найтоншої до найгустішої консистенції.
  5. І, нарешті, нанесіть зволожувальний крем, щоб зафіксувати всю користь.

Доступна розкіш K-beauty

Якісний догляд за шкірою вважається розкішшю у багатьох країнах світу. На противагу цьому переконанню K-beauty представляє недорогі продукти, які не поступаються за своєю якістю засобам від найпопулярніших брендів. З корейською косметикою ви можете насолоджуватися високоякісним доглядом за шкірою за розумною ціною.