додому Головні У частині Тернополя 26-27 квітня не буде води

У частині Тернополя 26-27 квітня не буде води

795

На деяких мікрорайонах Тернополя та у ближніх селах не буде води з 26-го  до 27-го квітня. Такі незручності пов’язані із плановим промиванням водомереж. У “Тернопільводоканалі” звертаються до тернополян, аби ті запаслися подою заздалегідь, а в час її відсутності можуть користуватися водокачалками.

Промивання водомереж у Тернополі відбувається двічі на рік – осінню і навесні. Ці роботи проводять для того, аби покращити якість надання послуг водопостачання та водовідведення. Не буде води у деяких мікрорайонах Тернополя та у найближчих селах з опівночі 26 до 24-ї години 27 квітня. За цей період тернополяни можуть скористатися децентралізованими джерелами водопостачання – колонками-качалками, а також варто запастися водою заздалегідь.

– Без води будуть мешканці мікрорайонів Пронятин, Кутківці, Дружба, Східний, БАМ, Аляска, Канада, Сонячний, Березовиця і довколишніх сіл. Починаючи від ранку 27-го квітня в окремих помешканнях може з’являтися вода, але вона не є придатною для використання, оскільки буде з підвищеною дозою хлору, – розповіла прес-секретар КП “Тернопільводоканал” Наталія Турчин.

Таку воду можна використовувати лише для побутових потреб. Під знижений тиском вода буде подаватися мешканцям Тернополя, які иешкають на вулицях Оболоня, Бродівська, Лук’яновича, Стадникової, Чернівецька, Сонячна, Новосонячна, Дівоча, Малишка, Клінічна.

Не виключатимуть воду у Центральній частині міста, на мікрорайонах “Новий світ” і “Старий парк”, вулицях Текстильна, 2-22; Поліська (промислова зона), проспекту Злуки, 1-25 (непарний бік)”.

Детальніша інформація та місця, де розташовані водокачалки, якими можна скористатися під час відсутності води, розміщена на сайті ПК “Тернопільводоканал”.