![dce2351-gaz-otruennia](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/dce2351-gaz-otruennia-640x360.jpeg)
На Тернопільщині сім’я отруїлася чадним газом. Це трапилося в Бережанах. Чоловік, дружина та 4-річна дитина потрапили до лікарні.
Першою недомагання, запаморочення і нудоту відчула жінка. Пізніше жителька Бережан помітила, що і її дитині теж стало зле. Недобре почувався і чоловік. Родина викликала бригаду швидкої допомоги. Фельдшера, які прибули на виклик, попередньо діагностували у потерпілих отруєння чадним газом, – розповіли у ДСНС області.