додому Новини У Бережанах дітей-переселенців навчають складати конструктор та навіть його “оживлювати”

У Бережанах дітей-переселенців навчають складати конструктор та навіть його “оживлювати”

971
У Бережанах дітей-переселенців навчають складати конструктор та навіть його “оживлювати”. У місцевій ратуші проводять безкоштовні уроки зі складання роботів-конструкторів. Формують їх за допомогою цифрових планшетів. Усе по-сучасному. Процес створення новітніх іграшок бачили наші журналісти.

Великі коробки, усередині яких малі різнокольорові деталі. У Бережанській ратуші дітям-переселенцям проводять безкоштовні уроки зі складання конструктора-робота, який за допомогою програмування “оживає”.

Щоб розпочати правильно складати новітній конструктор, дітям потрібно спершу ознайомитися з планшетом, який і буде допомагати їм у створенні свого чудо-робота.

У таких наборах, щоб створити свого робота немає надскладних деталей – це балки, колеса і шестірнЯ. У комплекті також представлені сенсори, двигуни і програмувальні блоки. Все для того, аби робот-конструктор запрацював.

У планшеті діти спочатку дізнаються більше про конструктор за допомогою інтерактивної гри. Згодом, після усіх пройдених завдань “на відмінно” хлопців і дівчат допускають до головного: побудови власного робота.

Усі заняття для дітей проходять безкоштовно. Викладач робототехніки розповідає, відвідують уроки із програмування 10 груп дітей, а це більше 10 дітей.