додому Новини У Байковецькій громаді відбулись змагання з футзалу в межах всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч”

У Байковецькій громаді відбулись змагання з футзалу в межах всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч”

355
У Байковецькій громаді відбулись змагання з футзалу в межах всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч”. На спортивний майданчик вийшло шестеро команд. Під час матчу гравці продемонстрували високий рівень майстерності та командний дух. Подробиці далі у сюжеті.

У Байковецькій громаді провели наймасштабніші змагання для школярів у межах всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч”. Шестеро команд зіграли у міні-футбол.

“Я обрав футбол, тому що моя сім’я грала”, – зазначив учасник змагань Назар Башняк.

“Ми представляємо школу Шляхтинець. В нас в команді дуже хороші гравці. Добре всі грають, кожен по своєму”, – розповів ще один учасник Максим Травкін.

“Я обрав футбол, тому що мій хресний колись дуже добре грав. Я колись з татом дивився футбол і мене зацікавив футболіст. Він вже закінчив кар’єру, цей мій кумир – Андрій Васильович П’ятов. Я хочу бути на нього схожий”, – поділився з нами юний спортсмен Дмитро Николюк.

За результатами спортивної боротьби першість здобули школярі “Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – дошкільного навчального закладу, друге – Байковецької гімназії, третє – Романовоселівської гімназії.

“Дуже приємно, що діти хочуть боротися, хочуть грати, перемагати. Є діти, яким легше вдається, а є  ті, яким трошки важче, і потрібно попрацювати”, – додав Руслан Косарда, вчитель фізичної культури Байковецької гімназії.

За період другого етапу змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” на Тернопільщині провели понад тисячу триста ігор з п’яти видів спорту: футзал, баскетбол, волейбол, черлідинг та спортивне орієнтування.