додому Новини У 11 країнах світу, де діють осередки СУМу, збирали подарунки для дітей...

У 11 країнах світу, де діють осередки СУМу, збирали подарунки для дітей Тернопільщини

865

Впродовж року у одинадцяти країнах світу, де діють осередки Спілки Української молоді, збирали подарунки для маленьких мешканців Тернопільщини. Сьогодні діти військових чи учасників АТО їх отримали. Акція під назвою “Теплом зігріємо серця” відбувається у нашій області вже четвертий рік поспіль. Організатори наголошують, її мета – це не лише вручення подарунків українським дітям, а й їх єднання по всьому світу.

– Наш тато є учасником АТО. Він перебував в Луганському аеропорту, від самого початку приймав участь, коли почалась антитерористична операція, – розповідає дружина учасника АТО Ірина Михайлецька.

Ірина Михайлецька – дружина Заліщицького військового комісара. Прийшла на свято із шестимісячним Іллею. Про свого чоловіка Івана говорить із гордістю.

– Він така людина, що я просто з нього в шоці. Як він стільки міг досягти в свої 26 років. І бути настільки великою людиною. Хоча він по характеру дуже простий і свої всі успіхи применшує, – каже Ірина Михайлецька.

Ця родина – одна із тих, хто сьогодні отримує подарунок. У рамках акції “Теплом зігріємо серця” їх вручають дітям військових та учасників АТО. Іменні подарунки для маленьких мешканців Тернопільської області збирали їх однолітки із одинадцяти країн світу, де діють осередки Спілки Української Молоді.

– Діти знали, що є, наприклад, Аня Мельник, яка живе в Тернополі. В якої мама є військовою. Вони готували подарунки для конкретної дитини. Знали, що це дівчинка, знали її вік. Всі ці подарунки є душевними – для конкретної дитини, яку вони могли собі уявляти, – пояснюєкоординатор акції “Теплом зігріємо серця” Мар’яна Марець.

У багатьох наплічниках, в які спаковані подарунки, є і листи для дітей від їх ровесників з-за кордону.

– Ми хочемо не лише принести радість дітям військових, але в такий спосіб хочемо подякувати їхнім батькам за те, що вони захищають цілісність нашої держави. На Тернопільщині 4 тисячі військових. На жаль, ми не можемо охопити всіх, хоча дуже би хотілося. Але кожного року ми стараємся брати нові списки, нових дітей, щоб, все таки, охопити якомога більшу кількість дітей, – каже Мар’яна Марець.

Тернопільщина та місцевий осередок Спілки Української Молоді до проведення акції “Теплом зігріємо серця” долучились вже четвертий рік поспіль.