Головна Головні У 10 областях України ввели воєнний стан

У 10 областях України ввели воєнний стан

1481

Верховна Рада затвердила указ Президента України Петра Порошенка про введення воєнного стану. “За” проголосували 276 депутатів. Під час виступу в Раді Президент повідомив, що частково змінив свій указ. Він запропонував запровадити воєнний стан не по всій території України, а лише в окремих областях.

Йдеться про області, розташовані вздовж російського, молдовського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів (Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська,Чернігівська, Херсонська, Донецька, Запорізька).

Відповідно до указу Президента України, воєнний стан вводиться з 9 години 28 листопада. Він триватиме 30 днів, тобто до 27 грудня.

Державним органам надаються доручення щодо:

– введення в дію плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;

– забезпечення постачання Збройним Силам України, іншим військовим формуванням матеріально-технічних ресурсів і майна, надання послуг та їх фінансування в обсягах, що необхідні для ефективного виконання покладених на них завдань в особливий період;

– приведення у готовність до виконання завдань за призначенням в особливий період із введенням ступеня ПОВНА ГОТОВНІСТЬ визначених об’єктів єдиної державної системи цивільного захисту, її функціональних та територіальних підсистем;

– утворення рад оборони та забезпечення сприяння військовому командуванню у запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here