додому Новини TWS навушники – бездротовий девайс сучасного користувача

TWS навушники – бездротовий девайс сучасного користувача

671

Технологія True Wireless Stereo (TWS), за якою працюють багато сучасних бездротових навушників, забезпечує їх автономність. Суть у тому, що кожне «вухо» працює окремо, а зв’язок із пристроєм підтримується за допомогою Bluetooth. При цьому сигнал відправлятиметься на основну вкладку, що гарантує ідеальні умови передачі інформації.

При активному використанні такий аксесуар вимагатиме постійної зарядки, проте гарантується мобільність та повна автономія. Вибираючи tws навушники, виробники пропонують різні технічні характеристики та параметри. Також вони відрізняються зовнішнім виконанням, різноманітністю оформлення тощо. При аналізі асортименту це стає ключовими параметрами покупки.

Категорії навушників

За акустичним оформленням цей аксесуар ділиться на наступні категорії:

  1. Закриті. Герметичність гарантує бездоганний захист від зовнішніх шумів. Завдяки цьому внутрішній звук також не виходить назовні, створюючи сприятливі умови для прослуховування музики;
  2. Відкриті. Через перфорацію та невеликі отвори користувач буде чути зовнішні звуки.

Завдяки закритій конструкції гарантується ідеальна шумоізоляція, що важливо для використання навушників як переговорного пристрою. Баси відтворюються ідеально, але багато хто помічає, що музика стає нереалістичною.

Відкриті девайси дарують повне відчуття природності та краси звуку. Тим більше через недостатню ізоляцію користувач завжди може почути сигнал автомобіля та інші звуки. Цінителі реалістичного звуку завжди вибирають такі моделі.

Інтерфейси підключення

Крім бездротової технології виробники пропонують пристрої, що підключаються до планшетів, смартфонів, комп’ютерів та інших пристроїв. Для таких цілей передбачено два інтерфейси:

  1. USB Type-C. Універсальне рішення для роботи із пристроями, де є USB. Завдяки симетричності можна підключати з різних сторін;
  2. Lightning. Компактних розмірів роз’єм, який використовується в техніці від Apple.

Наявність мікрофона є великим плюсом, тому що це перетворює навушники на повноцінний переговорний пристрій.

Технічні характеристики

Параметр чутливості має бути від 100 дБ. Електричний опір у діапазоні 16-30 Ом. Чим вище даний параметр, тим більше вихідної напруги має бути у пристрою, що підключається. У виробництві сучасні бренди застосовують АБС-пластик, пластик та метал, звичайний пластик, нейлон та комбінацію матеріалів між собою.