додому Новини «Твоя країна» зближує українців

«Твоя країна» зближує українців

724

vlcsnap-2015-06-12-17h48m47s106«Твоя країна» зближує Україну. 12 молодих людей, віком до 25 років приїхали до Тернополя з різних регіонів, аби познайомитись з культурою, історією, традиціями, молодіжним життям та туристичними перлинами міста. Всеукраїнський проект «Твоя країна», організований Молодіжною громадською організацією «Фундація Регіональних Ініціатив», реалізовується у вісімнадцяти містах України. У Тернополі його учасники побували і в гостях у телекомпанії “ТV-4”.

У Тернополі проект «Твоя країна» проводиться вже всьоме. Цього разу учасники приїхали з Донецька, Харкова, Ужгорода, Луцька та інших міст. «Твоя країна» – це один із проектів, які мають розвіяти стереотипи, зруйнувати міфи і брехню про прірву між регіонами та об’єднати українців з різних областей.

– Щоб учасники побачили ментальність, побачили місто. Ці учасники, які приїжджають на проект, то вони ніколи не були у Тернополі. І взагалі, якщо взяти всеукраїнський проект, то якщо учасник подає заявку на якесь місто, то він не повинен там бути. Тоді він проходить і йому показують місто, екскурсії, це дуже хороша і класна програма, – розповідає член “Фундації Регіональних Ініціатив” Дмитро Беш.

Гостям покажуть Тернопіль. У їх програмі також екскурсії у печеру “Млинки”, на заводи “Оріон” і “СЕ Борднетце Україна”, а також на телеканал “TV-4”. Студенти ознайомились з роботою колективу і себе спробували у ролі ведучих. Вони вперше у Тернополі і далеко не всі бачили телевізійну кухню зсередини.

– Ми перший раз на телебаченні. У нас в місті ми поки що не організовуємо такі екскурсії на телебачення, радіо, але хотіли би дуже. Дуже цікаво, ви такі позитивні, я не сподівалася. Хотілося б ще приїхати у Тернопіль і до вас заїхати, – каже студентка із Запоріжжя Аліна Жива.

Студенти кажуть, програма “Твоя країна” допомагає їм пізнавати світ.

– Коли довго сидиш на місці, то до всього звикаєш і залишаєшся у своїй зоні комфорту. Коли їдеш кудись, то виходиш за ці рамки і розумієш, що ти такого можеш зробити, на що раніше на наважувався. Я люблю подорожувати, тому для мене це теж хороший досвід і хороша можливість,  – вважає студентка з Луцька Аліна Бекерук.

У Тернополі за час проведення проекту побувало уже більше сотні студентів з інших міст. Загалом в Україні учасниками “Твоєї країни” стало більше тисячі молодих людей. Взяти участь може будь-хто віком від 18 до 25 років. Для цього потрібно сконтактувати з координатором проекту “Твоя країна” через соцмережі.