додому культура Твори Тараса Шевченка із “Кобзарів”, які військові брали в АТО, читатимуть у...

Твори Тараса Шевченка із “Кобзарів”, які військові брали в АТО, читатимуть у його День народження

568

shevchenkoВеликий 20-годинний марафон читання творів Тараса Шевченка, який транслюватимуть в прямому ефірі, планують до Дня народження Кобзря. Про це повідомляють в Міністерстві культури України.

За словами Міністра культури України В’ячеслава Кириленка,  такого тривалого читання творів Шевченка ще не було ані в Україні, ані в світі.

«Цього року ми хочемо надати дню народження  Тараса Шевченка мобілізаційного звучання. Вірші Шевченка як жодні інші підходять для того, щоб піднімати наш дух», – підкреслив урядовець.

В’ячеслав Кириленко додав, що до читання творів Шевченка на річницю від дня народження поета будуть запрошені бійці АТО, легендарні командири, волонтери, громадські та культурні діячі, представники дипломатичних кіл. Окрім того, багато хто з учасників марафону будуть читати твори саме з видань «Кобзаря», які українські військові та добровольці брали з собою в зону АТО.

Марафон триватиме на каналі «Культура» Національного радіо з включеннями на Першому національному телеканалі та радіокомпанії.