додому культура Творчі та життєві ювілеї народної артистки України Любові Ізотової

Творчі та життєві ювілеї народної артистки України Любові Ізотової

447

vlcsnap-2016-01-29-15h17m28s72840 років на сцені та трохи більше у житті – творчі та життєві ювілеї народної артистки України Любові Ізотової. У святкову концертну програму увійшли твори із репертуару співачки. За свою творчу діяльність артистка створила більше 30 літературно-музичних композицій, з якими побувала не лише у багатьох куточках України, а й за кордоном. Вітали ювілярку рідні, друзі, колеги по творчому цеху та поціновувачі творчості співачки.

28 січня свої 40 років на сцені відсвяткувала Народна артистка України Любов Ізотова. Свято подвійне, бо напередодні у співачки відбувся ювілей. За третім дзвоником відкрились куліси і зі сцени пролунало “Аве Марія”. Любов Андріївна-  володарка незвичайного голосу колоратурне сопрано. У Тернопільській філармонії працює уже 35 років. Та перед виходом на сцену щоразу хвилюється.

– То завжди, коли виходиш на сцену, хвилюєшся. А ще якщо знаєш, що то концерт ювілейний. Я вперше дозволила на афіші написати. Але саме Тернопільщина, Тернопільська земля мене підштовхнула на авторські програми, – говорить народна артистка України Любов Ізотова.

Літературно-музичні композиції, автором і виконавицею яких виступає сама Любов Ізотова, торкалися творчості багатьох митців України. Серед них – присвяти Тарасу Шевченку, Лесі Українці, Івану Франку. Таких програм у співачки назбиралося більше 30. Натхнення і зараз не бракує, є задуми є й на майбутнє. Деякі із перечислених композицій прозвучали на ювілейному концерті. Особливою була пісня присвячена матері артистки “Мамо, вечір догора”. Знайшлося у співачки і кілька слів для своїх послідовників.

– Терпіння.Тільки терпіння.Не дарма кажуть, що талант – це 5%, а робота – 95%. Терпіння і іти вперед.

Працездатність та відданість сцені – це притаманні для співачки риси. Так було, так є і так буде.

– Це є взірець. Взірець працездатності. Це є еталон, якому треба наслідувати і починаючим співакам, і тим, що вже працюють довше. Так що дякувати Богу, що в нас є така солістка, – каже директор Тернопільської обласної філармонії Ярослав Лемішка. – Бажаємо їй здоров’я міцного, творчих успіхів і довгих років життя.