додому Головні Тварини теж хворіють. Що треба знати власникам?

Тварини теж хворіють. Що треба знати власникам?

417
Вони теж хворіють. До прикладу, були зафіксовані випадки інфікування коронавірусом кішок, собак, тигрів і левів в зоопарках. Ризик заразитися COVID-19 від кота та собаки для людини – мінімальний. Навпаки, хвора людина скоріше може передати інфекцію домашній тварині. З настанням холодів у тварин слабшає імунітет і вони можуть захворіти і на застудні захворювання. Що потрібно знати і як правильно лікувати вашу тваринку? Що радять фахівці? Дивіться далі у сюжеті.
У холодну пору року слабшає імунітет не тільки у людей, а й в тварин. Фахівці кажуть: в осінньо-зимовий період хворіє як птиця так і велика рогата худоба.

Аліна Павлюк, лікарка-бактеріологиня, коментує: “Якщо говорити про птицю, то ми можемо в неї спостерігати такі симптоми, якщо ви можливо помічали у своєї птиці, ось наприклад вона хрипить, закидає голову назад, опускає крила, це все може вказувати на те, що в неї є захворювання респіраторного тракту”.

Ці захворювання можуть спричинятися вірусами та бактеріями. Фахівчиня розповідає, що віруси можуть бути різними та небезпечними для вашої птиці, якщо правильно не визначити діагноз. Відрізнити хвору птаху можна за зовнішніми ознаками. Вона малорухлива, сидить настовбурчена, з опущеними крилами і головою, не реагуючи на різні подразники.

“Ми рекомендуємо, коли ви помічаєте у птиці, якісь симптоми, це звичайно потрібно звертатися в лабораторію для правильної постановки діагнозу і далі для правильного лікування та профілактики”.

Аліна Павлюк радить звертати увагу на симптоми.

Для проведення діагностики фахівці рекомендують звертатися у лабораторії. Там вашій тварині проведуть дослідження, результати яких допоможуть ветеринару підібрати правильне лікування.