додому Новини “TV-4” став учасником об’єднання «Вікно Відновлення», щоб якісно висвітлювати відбудову України

“TV-4” став учасником об’єднання «Вікно Відновлення», щоб якісно висвітлювати відбудову України

401

Наша організація “TV-4” долучилася до мережі “Вікно Відновлення” за результатами open call, у якому взяли участь більш ніж 130 учасників. 

Об’єднання “Вікно Відновлення” (UA Recovery Window MediaNetwork) розпочало роботу в січні 2024 року як ініціатива семи незалежних організацій-співзасновників. Регіональні та всеукраїнські медіа, аналітичні центри об’єдналися для моніторингу і прозорого висвітлення всіх аспектів відбудови України.

Відтепер “Вікно Відновлення” — це мережа з понад 70-ти незалежних медіа, громадських організацій та аналітичних центрів.

“Вікно Відновлення” ставить собі за мету: 

  • Мережувати журналістів, експертів, лідерів громад. Створювати синергію для якісних змін. 
  • Контролювати процеси. Викривати корупцію, аналізувати витрати, проводити розслідування.
  • Пояснювати складне просто. Проводити дослідження та перетворювати експертні знання на зрозумілий план дій.
  • Розповідати локальні історії, підсвічувати проблеми як окремих людей, так і цілих регіонів.
  • Посилювати дискурс відновлення. Підкреслювати важливість потужних змін. Надавати можливості для людей та організацій, які їх створюють.

Як учасники мережі ми створимо низку актуальних матеріалів на тему відбудови, а крім того матимемо доступ до навчальних можливостей об’єднання та кроссекторальних експертів й аналітики. 

Усі матеріали мережі будуть доступні на окремому сайті-агрегаторі, що дозволить розширити коло наших читачів. Крім того, “Вікно Відновлення” допомагатиме в дистрибуції матеріалів на тему відбудови у соціальних мережах. 

Підписуйтеся на “Вікно Відновлення” у Facebook, Instagram та Telegram.

Завдання “Вікна Відновлення” — якісно й прозоро розповідати про відновлення усіх постраждалих регіонів на єдиній платформі, спільно адвокатувати необхідні зміни. “TV-4”  охоче доєднується до цієї роботи.