додому Новини Туристичний сезон у Тернополі почнеться 4 квітня з Великоднього ярмарку

Туристичний сезон у Тернополі почнеться 4 квітня з Великоднього ярмарку

628

Вже завтра у Тернополі відкриють “Великодній ярмарок”. Він у загальному триватиме аж до 15 квітня. Організатори попіклувались, аби ярмарок був насичений цікавими подіями для цілої сім’ї.

Туристичний сезон у Тернополі починається з Великоднього ярмарку, який відкриють 4 квітня на Театральному майдані.

– На цей проект ми встановили 36 стилізованих дерев’яних будиночків, в яких буде продаватись як їжа, як традиційна українська кухня, а також і сувеніри вітчизняного виробництва. Дуже знаковим є те, що наші підприємці зразу виявили інтерес до міста Тернополя, тому що ми бачимо динаміку, з якою розвивається туристичний потенціал цього міста, – розповіла арт-директор “Львівських ярмарків” Ольга Гренюх.

“Великодній ярмарок”, запевняють організатори, буде насичений подіями. 5-6 квітня біля пам’ятника Івану Франку відбудеться мистецький пленер, де розписуватимуть великі писанки. Ранок 7 квітня розпочнеться з великоднього забігу на Набережній ставу. Далі – час для святкування Великодня у колі родини. Загальноміське святкування на ярмарку відновиться 9 квітня, містян запрошують водити гаївки.

– Починаємо 14:30 біля Катедрального собору, 15:00 в нас концерт на Театральному майдані за участі переможця Голосу Країни, інших гуртів. І на 17:00 біля пам’ятника Івану Франку вже будуть стояти великі писанки, там будемо організовувати змагання на найміцнішу крашанку, – каже директор ТІЦу Тарас Ковальчук.

На третій день свят, 10 квітня, на Театральному майдані відбудуться сімейні великодні спортивні змагання. А 14-15 квітня уперше в місті пройде нічний квест під назвою “Тернопільські потемки”.

Організатори планують, що такий великодній ярмарок стане для Тернополя хорошою традицією.