Головна Новини Туристичний сезон у Тернополі почнеться 4 квітня з Великоднього ярмарку

Туристичний сезон у Тернополі почнеться 4 квітня з Великоднього ярмарку

489

Вже завтра у Тернополі відкриють “Великодній ярмарок”. Він у загальному триватиме аж до 15 квітня. Організатори попіклувались, аби ярмарок був насичений цікавими подіями для цілої сім’ї.

Туристичний сезон у Тернополі починається з Великоднього ярмарку, який відкриють 4 квітня на Театральному майдані.

– На цей проект ми встановили 36 стилізованих дерев’яних будиночків, в яких буде продаватись як їжа, як традиційна українська кухня, а також і сувеніри вітчизняного виробництва. Дуже знаковим є те, що наші підприємці зразу виявили інтерес до міста Тернополя, тому що ми бачимо динаміку, з якою розвивається туристичний потенціал цього міста, – розповіла арт-директор “Львівських ярмарків” Ольга Гренюх.

“Великодній ярмарок”, запевняють організатори, буде насичений подіями. 5-6 квітня біля пам’ятника Івану Франку відбудеться мистецький пленер, де розписуватимуть великі писанки. Ранок 7 квітня розпочнеться з великоднього забігу на Набережній ставу. Далі – час для святкування Великодня у колі родини. Загальноміське святкування на ярмарку відновиться 9 квітня, містян запрошують водити гаївки.

– Починаємо 14:30 біля Катедрального собору, 15:00 в нас концерт на Театральному майдані за участі переможця Голосу Країни, інших гуртів. І на 17:00 біля пам’ятника Івану Франку вже будуть стояти великі писанки, там будемо організовувати змагання на найміцнішу крашанку, – каже директор ТІЦу Тарас Ковальчук.

На третій день свят, 10 квітня, на Театральному майдані відбудуться сімейні великодні спортивні змагання. А 14-15 квітня уперше в місті пройде нічний квест під назвою “Тернопільські потемки”.

Організатори планують, що такий великодній ярмарок стане для Тернополя хорошою традицією.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here