додому Новини Туристами знову дозволили сплавлятися Дністровським каньйоном

Туристами знову дозволили сплавлятися Дністровським каньйоном

715

Тернопільщина туристична. Ще до повномасштабного вторгнення улюбленим видом активного відпочинку для жителів нашого краю залишався сплав на байдарках по Дністровському каньйону. З червня туристами знову дозволили там сплавлятися. Однак під час війни зменшилася кількість маршрутів. Докладніше – Тетяна Скиба.

Дністровський каньйон вважається перлиною Тернопільщини. Адже ця унікальна туристична локація лежить на території одразу чотирьох областей – Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської і Чернівецької. Цікавий факт: зелень навесні тут зацвітає на 1 – 2 тижні раніше, ніж на сусідніх територіях.

Каньйон також привертає увагу туристів, які щороку приїздять сюди, аби взяти участь у водних сплавах. Навіть у час війни ми потребуємо відпочинку, зміни обстановки та оздоровлення. Цікавляться туристичними об’єктами і внутрішньо переміщені особи. Та усім, хто прагне особливих вражень, слід пам`ятати про певні обмеження. Сплави, походи, прогулянки та екскурсії маршрутами, які пролягають біля об’єктів критичної інфраструктури, військових та стратегічних об’єктів – заборонені по всій Україні. В умовах війни сплави на річці Дністер дозволені з червня до листопада цього року. Тут пропонують маршрути одно-, дво- та триденні.

Крім цього, якщо ви плануєте відвідати Дністровський каньйон, то варто звернути увагу на ще один об’єкт – унікальні травертинові скелі, в яких збереглися печери. Частина з них природні, а частина – рукотворні.