Головна Новини Турнір з футболу між громадськими організаціями та активістами організувала тернопільська “Самопоміч”

Турнір з футболу між громадськими організаціями та активістами організувала тернопільська “Самопоміч”

49

vlcsnap-2015-12-17-18h10m31s816Турнір з футболу між громадськими організаціями та активістами міста організувало Тернопільське об’єднання “Самопоміч”. Змагання тривали майже весь день. Переможців нагородили медалями та кубком. Таку акцію організатори зробили з метою об’єднання молоді міста та популяризації здорового способу життя.

Турнір з футболу між громадськими організаціями та активістами міста провело об’єднання “Самопоміч”. Мета такого дійства об’єднати молодь Тернополя в дружній конкуренції та популяризувати здоровий спосіб життя. На підготовку турніру витратили два місяці часу.

– Перша гра вже відбулася. Це було представлене “Файне місто”, “Фрі-вей”, “12 сектор”, об’єднання “Самопоміч”, зборівський “Сокіл”. Можна сказати, що турнір навіть є обласного значення через то, що є команди з інших районів, – розповідає організатор турніру Назар Лис.

– На полі команди – суперники. Але мають чудову нагоду поза полем поспілкуватися, познайомитись один з одним. Ну і крім того – це пропаганда здорового способу життя. Це напрямок, який постійно реалізовує наша громадська організація, – говорить керівник об’єднання “Самопоміч”у м. Тернопіль Андрій Грицишин.

До футбольного турніру долучились не лише учасники громадських організацій, а й просто шанувальники гри. Віталій Коваль – співак. Та спортом захоплюється змалку. На турнір прийшов, аби підтримати друга.

– Для початку я люблю футбол – це раз! І по-друге – це дуже хороша людина, яка мені багато разів помагала, і я вирішив їй допомогти. Думаю вона того варта. І футбол також того вартий, – каже учасник турніру Віталій Коваль.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here