додому Новини Турнір із греко-римської боротьби сьогодні розпочався у Тернополі

Турнір із греко-римської боротьби сьогодні розпочався у Тернополі

1161

Турнір із греко-римської боротьби сьогодні розпочався у Тернополі. Позмагатись між собою сюди з’їхались спортсмени із кількох областей України та із-за кордону. 

240 учасників, понад 25 команд змагаються за першість у тернірі із греко-римської боротьби, що відбувається у Тернополі. Змагання має назву “Орлятко-2017”, його проводять вже 43 роки поспіль. Більшість борців – із Західного регіону України, проте є команди з Київської, Миколаївської областей та Волновахи, що на Донеччині. Своїх спортсменів на турнір відправили також Молдова та Румунія.

– Тут юнаки 2002-2003 основні роки народження. Друга група йде 2004-2005, 5 вагових категорій і 5 вагових категорій 2006-2007 роки народження, – розповідає директор ДЮСШ з греко-римської боротьби, заслужений тренер України Андрій Телебан.

Четверта частина усіх спортсменів, що беруть участь у чемпіонаті – із Тернополя.

– Приймає участь в нас 59 дітей наших тернопільських. Це приємно, що боротьба розвинута в нашому місті, працюємо, що багато дітей ми представили сьогодні своїх вихованців на цьому турнірі, – каже Андрій Телебан.

Такі змагання для тернопільських спортсменів – так званий зріз їх вмінь та можливостей, говорять тренери. Кращі із них матимуть нагоду взяти участь у серйозних чемпіонатах із боротьби.

Закінчиться турнір із греко-римської боротьби 22 квітня фінальними змаганнями та нагородженням переможців.