![419192410_766255122205705_1477442445271581730_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/419192410_766255122205705_1477442445271581730_n-640x800.jpg)
4 лютого відбудеться шаховий турнір імені Василя-Якова Капустинського, воїна, полеглого в боях за Україну. Подію організовує Молодіжний Націоналістичний Конгрес.
“Василь-Яків Капустинський – Дійсний член організації, який загинув захищаючи Україну. До повномасштабного вторгнення виховував молодь на засадах націоналізму, організовуючи заходи в лавах МНК. Василь був ідейною людиною зі свідомим баченням майбутнього. Саме тому став на захист Держави від ворога. Ми організовуємо даний турнір в пам’ять про нього, адже він неодноразово був організатором шахових змагань, та сам любив грати в цю гру.” – повідомляють на Фейсбук-сторінці МНК.