Головна суспільство Туреччина, Єгипет і Болгарія – країни, куди найчастіше подорожують тернополяни

Туреччина, Єгипет і Болгарія – країни, куди найчастіше подорожують тернополяни

311

Це – дорогий готель у Туреччині. За вісім днів відпочинку за двох доведеться заплатити 4 тисячі доларів. А це – апартаменти скромніші і вартують тисячу доларів. Менеджер із туризму Оксана Пилипчук пропонує клієнтам найрізноманітніші варіанти на будь-який гаманець, також критерієм є те, який відпочинок обирають туристи – активний чи пасивний. 

Оксана Пилипчук, менеджер з туризму: "Наші тернополяни цікавляться такими турами як, наприклад, автобусними турами. Вони є досить пізнавальні, так як, наприклад, за 4 дні ви можете побувати в 2-3 країнах, їхніх найцікавіших місцях. Якщо ми говоримо про пасивний відпочинок, то це вже йде відпочинок на морі. Наприклад, то до таких країн відноситься Болгарія, яка з кожним роком стає дедалі популярнішою через те, що це йде хороший європейський високий рівень сервісу за досить низькою ціною. Наприклад, тури на 10 днів з автобусним переїздом вартують в нас від 179 євро".

Болгарія стає все популярнішою серед тернополян, розповідає Оксана Пилипчук, і не тільки через низьку ціну. Нестабільна політична ситуація у Туреччині та Єгипті, повені у Європі стають причиною того, що багато тернополян обирає відпочинок саме у Болгарії.

Оксана Пилипчук, менеджер з туризму: "Популярністю користуються і такі європейські країни з відпочинком на морі, це Хорватія і Чорногорія. Незважаючи на те, що в Хорватії візовий режим цього року зробили, наших тернополян це не зупиняє. Люди їдуть, відпочивають і в такі країни також".

Тури за середніми цінами тернополян майже не цікавлять, кажуть у турагенції. Якщо не Болгарія, Туреччина чи Єгипет, то Мальдіви, або Об'єднані Арабські Емірати. А от європейці полюбляють відпочивати на Тернопільщині, розповідають у туристичній компанії, що організовує тури Україною.

Василь Баб'юк, директор туристичної компанії: "Найбільшою популярністю в нас користується такі маршрути як по Дністровському каньйону, по печерах і каньйонах Тернопільщини, а також по замках і храмах Західної України і особливо також великою популярністю користуються такі маршрути, як автобусно-пішохідні по Карпатах".

Туристи з усієї України і з-за кордону приїздять на Тернопільщину для сплавів Дністром. Упродовж маршруту, який може бути як одноденним, так і десятиденним, туристи можуть побувати на водоспадах, у храмах, печерах і замках, що знаходяться поблизу. Такий відпочинок обходиться відносно недорого, розповідає Василь Баб'юк. Наприклад, за п'ять днів сплаву по Дністру потрібно заплатити 1100 гривень.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here