додому Головні Турбота про кожного пацієнта та працівника: у Тернополі в одній із лікарень...

Турбота про кожного пацієнта та працівника: у Тернополі в одній із лікарень оновили реанімацію

490
У Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги відкрили оновлене реанімаційне відділення. Приміщення потребувало ремонту, адже його не поновлювали більше 30 років. До медзакладу приїжджають пацієнти з міста та області. Також привозять на лікування і поранених бійців. Більше про оновлення у реанімаційному відділенні – далі.
Це приміщення не ремонтували більше 30 років. Реанімаційне відділення. Сюди привозять людей у різних станах з міста та області. Необхідну допомогу тут отримують також військовослужбовці. Нині – ж за кошти із місцевого бюджету приміщення повністю оновили і обладнали для зручності пацієнтів та медиків.

Ярослав Чайківський, головний лікар, каже: “Як ми бачимо, біля кожного пацієнта є приліжкова панель. На цій панелі виведено все, що необхідно для того, аби реанімувати пацієнта і тому подібне. Тепер легко і комфортно працюється”.

У реанімаційному відділенні повністю замінили основні комунікації.

Сергій Надал, міський голова Тернополя, пояснює: “Провели ремонтні роботи в залах. Придбали нове сучасне медичне обладнання, систему кондиціонування, систему спостереження за хворими. Ви бачите, що це повністю нове приміщення, і ми будемо сподіватися, що воно повністю буде комфортним як пацієнтам, так і зручно буде працювати нашим медикам”.

Також у відділенні облаштували палати-бокси для пацієнтів з інфекційними захворюваннями. Якщо хтось із хворих потребуватиме процедури гемодіалізу, то необхідне обладнання доступне у реанімації.