Головна благоустрій Туалет – на замку!

Туалет – на замку!

454

Туалет у парку Шевченка, який відремонтували влітку, нині постійно зачинений, поскаржились на сайті телекомпанії ТV-4 обурені тернополяни. Це підтвердили в об'єднанні парків, культури та відпочинку Тернополя- туалет  працює лише на вихідні. І пояснюють: відразу після відкриття оновленого туалету, відвідувачі повідривали крани в умивальниках, обмалювали стіни і поламали бачки. Тому керівництво парку звернулось до виконавчого комітету з проханням зробити цей туалет платним, тоді й буде людина, яка відповідатиме та контролюватиме стан приміщення.

Після відкриття оновлений туалет працював у парку Шевченка трохи менше місяця. Далі працівники парку побачили, на що здатні деякі відвідувачі.

Василь Романюк, директор КП "Об'єднання парків культури і відпочинку Тернополя": "Вирвали кран умивальника, бачки поламали, ручки дверей поламали, повідривали. І тоді ми закрили".

Працює туалет тільки на вихідні. На перспективу, керівництво об'єднання парків, культури та відпочинку планує зробити вхід у туалет платним. Як каже Василь Романюк, ціна буде символічною, однак там працюватиме людина, яка буде контролювати стан приміщення.

Василь Романюк, директор КП "Об'єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя": "Там просто шикарно зроблено, поставлена плитка, облицювальна, поставлені металопластикові кабіни, все в такому європейському рівні. Але це для нормальних людей, я думаю, в нас більшість нормальних людей. Ми хочемо зробити так, що як буде нагляд, тоді буде якийсь порядок там, поки рішення не прийняте, але хоча б мінімальну ціну, хоча ми будемо збиткові від цього, але ми збережемо те, що нам зробили".

Тим часом безкоштовно для тернополян цілодобово відкритий інший туалет – неподалік острівка "Чайка". В інших парках також працюють безкоштовні туалети, в кожному – по одному.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here