![vlcsnap-2021-09-09-15h02m40s923](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/vlcsnap-2021-09-09-15h02m40s923-640x360.jpg)
Ви знали, що відомий гуморист Гриць Драпак – артист драми, а про те, що у вільний час він вишиває хрестиком і доволі складні роботи. Цикл зустрічей з відомими людьми організували для студентів ЗУНУ. Молодь щотижня зустрічатиметься з представниками різних творчих професій і дізнаватиметься про історію їхнього успіху. Перший, з ким про успішний життєвий шлях поспілкувались студенти, став заслужений і народний артист України Гриць Драпак.