додому суспільство ЦВК завершила прийом документів від кандидатів у Президенти

ЦВК завершила прийом документів від кандидатів у Президенти

464

Опівночі 30 березня ЦВК завершила приймати документи для реєстрації кандидатів в президенти України. Всього про намір балотуватися заявили 46 громадян: 38 самовисуванців і 8 – від політичних партій. 12 охочим поборотись за пост Президента ЦВК уже відмовила в реєстрації. 7 зареєстрували, рішення по інших буде прийнято до 4 квітня.

Поки що офіційно зареєстрованих кандидатів тільки 7 – Юрій Бойко – тимчасово не працює, член Партії регіонів, самовисуванець, Михайло Добкін, –  живе у Харкові, тимчасово не працює, член Партії регіонів, самовисунець, киянин Валерій Коновалюк, генеральний директор ТОВ "Центр антикризових програм", безпартійний, самовисуванець, Ренат Кузьмін Равелійович київський адвокат, безпартійний, самовисунення.

Вадим Рабінович живе в Києві, Голова Наглядової ради товариства "Ньюс Нетворк", безпартійний, самовисуванець. Киянин Володимир Саранов, генеральний директор ТОВ "Інтерагроекспорт", безпартійний, самовисунення, та Сергій Тігіпко народний депутат України, член Партії регіонів, самовисуванець. У минулі вихідні документи для реєстрації кандидатом на посаду президента до ЦВК подали ще 21 самовисуванець та 7 кандидатів у президенти, висунутих на партійних з’їздах.

Остаточна реєстрація кандидатів на посаду Президента Укаїни триватиме до 4 квітня.