додому політика ЦВК встановила офіційні результати виборів Верховної ради України VII скликання

ЦВК встановила офіційні результати виборів Верховної ради України VII скликання

606

 

Центральна виборча комісія, яка мала зробити це за законом, до 12 листопада, оголосила офіційні результати виборів до Верховної ради України. За оголошеними 10 листопада результатами за партійними списками, до Верховної Ради сьомого скликання пройшли п'ять політичних партій – "Партія регіонів", ВО "Батьківщина", партія "УДАР Віталія Кличка", "Комуністична партія України" та ВО "Свобода".

 
Щодо результатів за мажоритарними округами, то на засіданні 11 листопада Центрвиборчком визначив переможців у останніх 34 мажоритарних округах. Таким чином, ЦВК визнала обраними депутатами 220 кандидатів за мажоритарними округами і ще 225 за партійними списками. У мажоритарних виборчих округах Тернопільської області за даними офіційного сайту ЦВК переможцями, відповідно, є: Олексій Кайда, Михайло Головко, Володимир Бойко, Михайло Апостол та Іван Стойко. Ще у 5 мажоритарних округах України (94, 132, 194, 197, 223) Верховна Рада рекомендувала ЦВК провести повторні вибори.
 
Загалом сумарно – за списками плюс мажоритарники – у новому парламенті "Партія регіонів" отримала 185 місць; Об'єднана опозиція "Батьківщина" – 101 місце, "УДАР Віталя Кличка" – 40 місць, ВО "Свобода" – 37 місць, "Компартія" – 32 місця. Крім того, за мажоритарними округами до нової Ради пройшли 3 представники партії "Єдиний центр", 2 – Народної партії, 1 – Радикальної партії Олега Ляшка, 1 – партії "Союз". Іще 43 депутати пройшли до парламенту як самовисуванці.
 
TV-4
попередня статтяМинулої суботи Тернопіль знову ярмаркував
наступна статтяПомер ректор ТНЕУ Сергій Юрій. Йому було 62