додому Новини Ціна за проїзд у тернопільських тролейбусах зросте

Ціна за проїзд у тернопільських тролейбусах зросте

675

vlcsnap-2015-11-30-17h50m14s668Ціна за проїзд у тернопільських тролейбусах зросте. Конкретної суми ще ніхто не називає, проте у комунальному підприємстві “Тернопільелектротранс” обіцяють – подорожчання буде незначне. Здебільшого це пов’язано зі зростанням ціни за електроенергію.

– В наступному році з 1 березня, відповідності до постанови, буде ріст електроенергії. І більше гривні буде вартувати вже з 1 вересня. На сьогоднішній день ми, враховуючи той запас обігових коштів, який ми зробили, ще давали собі раду, – розповідає  директор комунального підприємства “Тернопільелектротранс” Андрій Мастюх.

Очільник КП “Тернопільелектротранс” зазначив, що є ще проблема з недофінансуванням пільгових категорій громадян, а це впливає на собівартість проїзного квитка. Близько 70% витраченої суми компенсує власне комунальне підприємство “Електротранс”.

– Враховуючи те, що ми на цей рік, на 2016-й, передбачаємо більшу суму компенсації за перевезення пільгових категорій громадян. І враховуючи здорожчання електроенергії, пов’язаних з експлуатацією тролейбуса поточних витрат: матеріали, запчастини і інше, ми будемо мати розрахунковий тариф, надіємся на тому самому рівні десь в межах 2.27, – каже Андрій Мастюх.

В “Тернопільелектротрансі” обіцяють, що ціна за проїзд не перевищить двох гривень, а різницю буде компенсувати міська рада. Вартість студентського проїзного квитка становить 75% від повної суми. Проїзд у тролейбусі для студентів може після подорожчання коштувати від гривні двадцять п’ять до гривні п’ятдесят.