Головна духовність Церкву Великомучениці Теклі освятили на території другої міської лікарні

Церкву Великомучениці Теклі освятили на території другої міської лікарні

316

Духовні і тілесні ліки.  Сьогодні освятили новозбудовану церкву, що знаходиться на території другої Тернопільської комнунальної лікарні.  Відтепер там щодня відправлятимуть богослужіння.

Розпочали будувати церкву Великомучениці Теклі на території другої Тернопільської лкарні минулого року у вересні. Відтепер люди зможуть лікуватися і тілесно і духовно.

– Читаючи історію спасіння Старого і Нового Завіту, люди, найчастіше через фізичне зцілення, наверталися до Бога. Ми відкриваємо цю церкву, щоб працівники і хворі могли б черпати тих духовних дарів і утверджувалися і своїй вірі, – розповідає настоятель новозбудованого храму Великомучениці Теклі отець Андрій.

Освятив церкву Великомучениці Теклі Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк. Владика очолив святкову літургію і привітав усіх присутнім з появою нового храму.

– Пам'ятаю, лежав я в лікарні і один інтелігентний лікар професор сказав до хворого: "Я лікую Вас, у Вас важка хвороба, але я нічого не зможу зробити, якщо Господь Бог Вам не допоможе в тім лікуванні", – пригадує Архиєпископ та митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк.

Владика подякував усім, хто причетний до будівництва церкви, особливо головному лікареві другої лікарні Віктору Кміті.

– Історія, літопис, наші нащадки будуть читати, що при такому головному лікареві побудували капличку, де люди зможуть духовно зцілитися і оздоровитися тілесно.

У храмі Великомучениці Теклі, що на території другої міської лікарні, богослужіння відправлятимуть щодня, в будні о 8:00 та 18:00, у вихідні о 9, 11 та 18 годинах.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here