Головна духовність Церква запрошує до святкування річниці Хрещення

Церква запрошує до святкування річниці Хрещення

386

vlcsnap-2015-07-22-17h45m38s187У День Хрещення Руси-України запрошують на молитву до столиці. Церква по особливому вшанує також рівноапостольного великого князя Володимира, бо саме цього року виповнюється 1000 років з Дня його смерті. Відтак, 27-28 липня в Києві запрошують на урочисті Богослужіння, які очолить Патріарх Київський і і всієї Руси-України Філарет, а також велелюдний хресний хід.

27 – 28 липня у День 1000-ліття упокоєння рівноапостольного великого князя Київського Володимира, Українська Церква відзначатиме річницю хрещення Київської Руси-України. З цієї нагоди у Володимирському патріаршому кафедральному соборі в Києві відбудуться урочисті богослужіння, а також хресний хід вулицями Києва.

– Цього року більш таке урочисте святкування, тому що цього року до хрещення Руси-України ми святкуємо величну дату, рівно 1000-у років від дня смерті рівноапостола князя Володимира, тому буде величне святкування, літургія, хресний хід, який очолить Святійший Патріарх Філарет від Патріаршого собору Володимирського до пам’ятника князя Володимира, набережна де стоїть пам’ятник там буде відслужений молебень за мир і спокій в нашій державі, за Україну нашу, – говорить секретар Тернопільської єпархії УПЦ КП протоієрей Олексій Головацький.

Аби відзначити цю величну дату до Києва приїде духовенство, єпископат і миряни зі всієї України, до участі у спільній молитві запрошують і мешканців Тернопільщини.


– Запрошуємо всіх взяти цю участь у цій великій відпустку, у цій прощі, яка відбудеться в Києві 28-го числа. Святкування ще почнеться 27-го числа з вечора, а зранку в 10-й годині буде відбуватись Божественна Свята Архієрейська літургія, яку очолить Святійший Патріарх Філарет, – каже протоієрей.

З Тернополя до Києва Тернопільська Єпархія Української православної церкви Київського патріархату організовує автобуси. Щоб долучитися до поїздки, кожен охочий може звернутися в церкву до священиків і попередньо записатися.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here