додому Новини Центр для постраждалих від насильства відкрили у Товстенській громаді

Центр для постраждалих від насильства відкрили у Товстенській громаді

390
У Товстенській громаді відкрили денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознаками статті
при комунальній установі «Центр надання соціальних послуг».
Відтепер в центрі функціонуватиме шість відділень:
•денного перебування;
•організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;
•соціальної допомоги вдома;
•стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування;
•соціальної роботи для сім’ї, дітей або молоді;
•спеціалізована служба та мобільна бригада первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.
Зокрема, на базі установи діятиме й кімнатуа кризового реагування для жертв домашнього насильства та гендерно зумовленого насильства.
У денному центрі працюватимуть: завідувач денного центру, психолог, юрист, соціальний працівник. Усі вони пройшли численні навчання та тренінги аби покращити фаховий рівень.
Основними завданнями установи є допомога людям, що потрапили у складні життєві обставини у зв’язку зі старістю, станом здоров’я, а також надання їм соціальних послуг в умовах стаціонарного догляду, денного перебування за місцем проживання.
Окрім цього, до центру можуть звертатись люди, які постраждали від різного виду насилля. Також в стінах центру досвідчені фахівці проводитимуть соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю.